Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Informace pro občany COVID - 19

covid

Omezení provozu Obecního úřadu v Želechovicích nad Dřevnicí

vzhledem k aktuální situaci – vyhlášení stavu nouze – Vám sdělujeme, že do odvolání v úřední dny, tedy v pondělí a ve středu, bude Obecní úřad v Želechovicích nad Dřevnicí otevřen pro veřejnost jen v nutných případech /např. vyřizování pohřbu/. Přímý osobní kontakt omezen jen na zcela nevyhnutelné případy, osobní jednání na základě předchozí telefonické či e-mailové domluvy.

PO - STŘ

10:00-12:00

14:00-15:00

úterý, čtvrtek a pátek bude budova Obecního úřadu v Želechovicích nad Dřevnicí pro veřejnost UZAVŘENA.

K vyřizování svých záležitostí využijte prosím e-mailové kontakty obec@zelechovice.eu , telefonní spojení 775 569 118.

SPLATNOSTI A VÝBĚR POPLATKŮ V ROCE 2020 
Splatnost poplatků je prodloužena do 30. června 2020.

 POPLATKY 2020

OZV obce Želechovice nad Dřevnicí č. 1/2019 O místním poplatku za provoz systému shromažďování, sběru, přepravy, třídění, využívání a odstraňování komunálních odpadů

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Náhodný výběr z galerie

Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Obsah

DĚTSKÝ DEN NEDĚLE 5. ČERVNA 2016 - TJ SOKOL

V neděli 5. 6. 2016 TJ Sokol Želechovice uspořádal v areálu pod sokolovnou tradiční Dětský den. Součástí programu bylo i vystoupení dětí MŠ a souboru Valášek ze Základní školy v Želechovicích.
Pro děti byly připraveny cyklistické závody, kterých se účastnilo téměř 70 mladých závodníků, což bylo o 20 dětí více než v loňském roce.
Po celou dobu Dětského dne probíhaly pro nejmenší účastníky hry a soutěže, které připravilo Centrum pro rodinu Vizovice. Kromě toho si děti mohly zaskákat na trampolíně a k dispozici byl i skákací hrnec.
Velkému zájmu se těšila prezentace vystavené sanitky Zdravotnické záchranné služby Zlínského kraje p.o. Ve spolupráci s místními členkami Českého červeného kříže byla připravena rovněž praktická ukázka první pomoci.
Kouzelník upoutal děti svým vystoupením, po kterém dětem rozdával balonky.
Oživením programu bylo vystoupení šermířů skupiny historického šermu BERENDAL, po kterém následovalo slavnostní dekorování vítězů z cyklistických závodů. Všichni závodníci byli odměněni diplomy ,medailemi a ti nejlepší i věcnými cenami..
Útok mladých hasičů ze SDH Želechovice příjemně osvěžil všechny přítomné. Akce byla zakončena opékáním špekáčků.