Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Informace z obce

PROVOZ OBECNÍHO ÚŘADU ŽELECHOVICE NAD DŘEVNICÍ  

PO a STŘ

 

 8:00 - 12:00

13:00 - 17:00

8:00 - 12:00

ÚTERÝ, ČTVRTEK, PŘÍSTUP DO KANCELÁŘÍ OBECNÍHO ÚŘADU PRO VEŘEJNOST

U Z A V Ř E N

K VYŘIZOVÁNÍ NUTNÝCH ZÁLEŽITOSTÍ MOHOU OBČANÉ VYUŽÍVAT

TELEFONNÍ SPOJENÍ: 775 569 118

NEBO E-MAILOVÝ KONTAKT: 

obec@zelechovice.eu

Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Obsah

ZAHRADNÍ SLAVNOST 17.6.2016 - ŠKOLNÍ ZAHRADA

V pátek 17. 6. 2016 se již potřetí konala „Zahradní slavnost“ v areálu školní zahrady. Tato akce je příjemným zakončením školního roku. Je to také skvělá příležitost pro rodiče k seznámení a popovídání v přátelské a neformální atmosféře v prostorách školního atria, dětského hřiště a zahrady. Vždyť někteří rodiče se znají pouze z rodičovských schůzek.
Děti si pod vedením svých učitelek připravily a předvedly pěkná vystoupení. Např. hodinu angličtiny, cvičení se švihadly a spoustu písniček. Za to jim patří velký dík. Příjemným zpestřením programu bylo i vystoupení dechového orchestru a mažoretek ze ZUŠ Morava.
Po skončení připraveného programu se děti vrhly k táboráku na opékání špekáčků. Určitě je potěšil i velký nafukovací hrad se skluzavkou. Dalším zpestřením pro děti bylo malování na obličej, což potěšilo hlavně holčičí část. Ale i nejeden kluk si odnášel na tváři pěknou „památku“. A to se ani nemusel s nikým poprat.
Zkrátka pěkné počasí, výborné maso na grilu, výborné klobásky, saláty, spokojené děti, to může znamenat jen jedno příjemné odpoledne a podvečer. Rodičům, kteří na slavnost přišli, děkujeme a rovnou je, a i ty kterým to letos nevyšlo, zveme na příští ročník.