Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

INFORMACE Z OBCE

Sobota 1. února 2020 

Sokolovna 

Želechovice nad Dřevnicí

VI. OBECNÍ PLES 

začátek v 19:30 hodin

k tanci a poslechu zahraje skupina KOSOVCI 

Vstupenku s místenkou je možno od pátku 10. ledna 2020 zakoupit v prodejně u paní Šubové v budově Obecního úřadu

SPLATNOSTI A VÝBĚR POPLATKŮ V ROCE 2020 
Od 1. února 2020 se budou na obecním úřadě v Želechovicích nad Dřevnicí vybírat v úřední dny a hodiny místní poplatky.

Splatnost poplatků je stanovena do 30. dubna 2020.

 POPLATKY 2020

OZV obce Želechovice nad Dřevnicí č. 1/2019 O místním poplatku za provoz systému shromažďování, sběru, přepravy, třídění, využívání a odstraňování komunálních odpadů

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Náhodný výběr z galerie

Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Obsah

ZAHRADNÍ SLAVNOST 17.6.2016 - ŠKOLNÍ ZAHRADA

V pátek 17. 6. 2016 se již potřetí konala „Zahradní slavnost“ v areálu školní zahrady. Tato akce je příjemným zakončením školního roku. Je to také skvělá příležitost pro rodiče k seznámení a popovídání v přátelské a neformální atmosféře v prostorách školního atria, dětského hřiště a zahrady. Vždyť někteří rodiče se znají pouze z rodičovských schůzek.
Děti si pod vedením svých učitelek připravily a předvedly pěkná vystoupení. Např. hodinu angličtiny, cvičení se švihadly a spoustu písniček. Za to jim patří velký dík. Příjemným zpestřením programu bylo i vystoupení dechového orchestru a mažoretek ze ZUŠ Morava.
Po skončení připraveného programu se děti vrhly k táboráku na opékání špekáčků. Určitě je potěšil i velký nafukovací hrad se skluzavkou. Dalším zpestřením pro děti bylo malování na obličej, což potěšilo hlavně holčičí část. Ale i nejeden kluk si odnášel na tváři pěknou „památku“. A to se ani nemusel s nikým poprat.
Zkrátka pěkné počasí, výborné maso na grilu, výborné klobásky, saláty, spokojené děti, to může znamenat jen jedno příjemné odpoledne a podvečer. Rodičům, kteří na slavnost přišli, děkujeme a rovnou je, a i ty kterým to letos nevyšlo, zveme na příští ročník.